Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

Docsvault Özellikleri

DocsVault Doküman Yönetim Sistemi Programımıza ait genel özellikler aşağıda sıralanmıştır. Detaylı bilgi ve demo talepleri için bizimle irtibata geçiniz.

 

"Docsvault, kullanımı kolay, zorlu bir eğitim gerektirmeyen,
geniş yelpazeli doküman yönetim programıdır."
Heryerden dokümanlara erişim
Docsvault Web Arayüzü kullanarak istediğiniz her yerden çalışabilme özgürlüğü kazanın. Belgelerinizin tüm kontrolünü iş yerinizdeki sunucunuzda güvenle tutarken onlara dünyanın her yerinden basit bir tarayıcı vasıtasıyla erişin.
 
Hızlı belge önizleme
Docsvault üzerindeki dokümanlarınızı çift tıklayıp açmadan önce önizlemelerini görererek aradığınız dokümana hızlı erişim sağlayabilirsiniz.
 
Dahili PDF düzenleyici
Dahili PDF editörü sayesinde dijital ortamda hazırlanmış .pdf uzantılı dokümanlarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Tarama yoluyla gelen .pdf dokümanlarınıza ise sadece ekleme veya silme yapabilirsiniz.
 
Detaylı belge profilleri
Docsvault içerisine atacağınız evrakları hangi kelimeler ile bulmak istiyorsanız o kelimeleri profil değerler haline getirebilirsiniz. Ayrıca bu profilleri esnek bir şekilde düzenleyip evrak atarken girilmesi gereken zorunlu alanlar haline getirebilirsiniz.
 
Otomatik iş akışı
Firmanız için otomatik iş akışı diyagramları oluşturarak hiç kimse masasından kalkmadan iş süreçlerini takip edebilir. Bu sayede hiç bir iş gözden kaçmadan ayağımıza gelmiş olur.
 
Görev takip merkezi
Görev takip merkezi sayesinde gelen ve giden görevlerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca kendinize de görev ve hatırlatma atayabilirsiniz.
 
Uzak ofis erişimi
Docsvault'ın web erişimi ile heryerden bağlanabildiğiniz gibi, client(istemci) arayüzü ile de ip adresi girerek uzak ofislerden sisteme giriş yaparak dokümanlarınıza rahatlıkla erişebilirsiniz.
 
OCR ile tam metin arama
Docsvault OCR modül sayesinde taradığınız evraklar da aranabilir metinler haline geliyor. Bu sayede tarayarak sisteme attığınız evraklar üzerinde de rahatlıkla arama yapabiliyorsunuz. 
Ayrıca aradığınız metni rahat görebilmeniz için sarı renk ile işaretler.
 
Belge ilişkilendirme
Docsvault içerisine attığınız belgeler arasında ilişkilendirme yapabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir belge ile alakası olan diğer belgeleride hızlı bir şekilde görmüş olursunuz.
 
Versiyon kontrolü
Bir evrağı Docsvault içerisine attığınız andan itibaren evrak üzerinde yapılan tüm değişiklikleri sistem farklı bir versiyon olarak kaydeder. Bu sayede evrağınızın istediğiniz tarihdeki haline dönebilirsiniz.
 
MS office entegrasyonu
Docsvault office entegrasyonu sayesinde hazırlamış olduğunuz tüm belgeleri direkt olarak Docsvault'a kaydet diyerek atabilirsiniz. Bu da hızınıza hız katacak bir özelliktir.
 
Hazır klasör şablonları
Hazır klasör şablonlarını kullanarak aynı klasörleri tekrar tekrar oluşturmanıza gerek kalmıyor. 
Örn :
 Her proje için aynı klasörleri ve standart dosyaları sürekli yeniden oluşturmak yerine sistemden hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.
 
Diğer özellikler
Hazır dosya şablonları
Harici klasör izleme
Dahili ve toplu tarama arayüzü
En son işlem gören dokümanlara hızlı ulaşım
Genel paylaşım linkleri
Otomatik e-posta yakalama
Otomatik e-posta arşivleme
E-posta bildirimleri ve uyarıları
Belge görev hatırlatmaları
Dahili hızlı e-posta gönderimi
Gelişmiş içe aktarım
Barkod ve bölgesel OCR
Dijital imza
Detaylı aktivite loglama
Detaylı raporlama
Çok sıkı güvenlik
Active directory entegrasyonu
Esnek lisanslama modelleri
API entegrasyonu
Hızla büyüyen yapıya hızlı esneklik
Otomatik yedekleme ve geri yükleme

Temasa Geçin

Hizmetlerimizden memnun musunuz? Bir sorunuz mu var? Bizimle temasa geçin!

infoBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: +90 850 840 78 97

Telefon: +90 216 412 48 24

Adres: Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:74 Ümraniye/İstanbul/Türkiye 

Not

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, müşterilerinin işini kendi işi gibi görür!

M.Kemal ÖZKAN

Scroll to Top