Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

GstarCAD - CAD Yazılımı Bayiliği

GstarCAD

AUTOCAD E İDEAL ALTERNATİF

GstarCAD,  sınır tanımayan performansı ve kullanım alışkanlıklarınızı destekleyen arayüzü (99% AutoCAD Benzeri arayüz) ile sizi şaşırtacak. Kategorisinde en iyi IntelliCAD yazılımı olan GstarCAD , rakiplerinin açık ara önündedir. Rakip tanımaz AutoCAD uyumluluğu, kararlı çalışma performansı ve DWG olan ana dosya formatı ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Diğer IntelliCAD ler ile zamanınızı ve paranızı harcamayın, Ücretsiz olarak indirin, hemen deneyin, görün. Şaşıracaksınız.


Rakip Tanımaz AutoCAD Uyumluluğu ;
*  Arayüz Benzerliği, komut uyumluluğu ( 99% AutoCAD benzeri )
*  Dosya formatı uyumluluğu (DWG /DXF, SHX, *.lin, *.pat,*.vlx, *.fas)
*  Program Uyumluluğu ( Lisp, DCL, VBA, Auto Lisp, SDS, ARX)
*  AutoCAD (2,5 - 2012) dosya format uyumluluğu
 
Diğer tüm CAD lerden Ayırt Edici Özelliklerimiz;

*  Tam Seri Çözümlerimiz ( Mimarlık, Mühendislik, Yapı, Altyapı ve Üretim )
*  Gerçekten güvenilebilir program kararlılığı, yüksek performans ve Güçlü fonksiyonlar
*  Güçlü APIs (Lisp,DCL,VBA,SDS,ARX, Auto Lisp), arayüzünün yeniden geliştirilmesi

GreatStar, IntelliCAD Teknoloji Konsorsyumunun resmi üyesidir tıklayınız...

İDEAL ALTERNATİF GSTARCAD

GStarCAD, düşük maliyetli CAD uygulamalarının endüstri standartı olan IntelliCAD temeli üzerine kurulmuştur. GStarCAD, AutoCAD e yenilikçi bir alternatiftir. OpenDWG dosya uyumluluğu, AutoCAD ile benzer çalışma ortamı ve AutoCAD komutlarına, menülerine, scriptlerine, sitillerine ve kalıplarına tam desteğe sahiptir. GStarICAD, IntelliCAD dünyasının en kaliteli ürünü olmakla beraber, %99 oranında AutoCAD ile benzerliği ile tamamı ile kullanıcı alışkanlıklarını desteklemektedir. Böylelikle kullanıcının yeni bir ürün için yeni bir eğitim alma zorunluluğu ortadan tamamı ile kalkmaktadır.  Veri işleme hızı, performansı ve rakip tanımayan fiyatlandırması ile AutoCAD e en iyi alternatifdir.

Tam AutoCAD Uyumluluğu :

GStarCAD  in ana dosya formatı .DWG dir, böylece varolan Autodesk AutoCAD dosyanızı  (2.5 to 2011) açabilmektedir.
* Dosya dönüşümü ya da veri kaybı yoktur
* AutoCAD komutlarına, menüsüne ( .MNU) ve script dosyalarına ( .SCR), tasarımlarına, fontlarına,   true type fonts-Complex Line linetypes,  multiline Text, Lightweight polyline, çizim komutları, audit & Recover, AutoLISP ve ADS lere kusursuz uyumluluk ve destek

Böylelikle anında AutoCAD dosyalarını, komutlarını, ve uygulamalarını kullanarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Açık Haberleşme:
* DWG dosyaları, DXF ve SCR (Script) dosyaları için Import - Export
* MNU (menu) ve DCL (dialog box) dosyaları için Import
  WMF, EMF (Enhanced Metafile ) dosyaları ve SLD (slides ) için Export
* DWG dosyaları içindeki BMP, GIF, JPG, TIF ve PCX dosyalarını okuma

Great Star Software, CAD dünyasının önde gelen çözüm şirketlerindendir. Yapı çözümleri, üretici çözümleri ve yapı endüstrisi çözümleri üretmektedir. GreatStar Architectural, Structural, Electrical, HVAC, Water Supply, Drainage, Mechanical ve birçok çözümlere sahiptir.

En İyi Bilimsel Temele Sahiptir:
GreatStar, IntelliCAD Teknoloji Konsorsyumunun resmi üyesidir.(ITC,https://members.intellicad.org/members/index.php) GreatStar CMMI 3-level belgesi onayı ile çalışmakta olup, Microsoft ve Xerox tan gelen 10 adet belgeli uzmandan oluşan uzman danışman grubunu organize etmektedir. Tsinghua Üniversitesi ve Nanjing Üniversitesi sıkı bir işbirlikteliği içerisnde çalışmaktadır. Çalışma metodolijisi, güvenilirliği, çalışma metodolojisinin güvenilirliği ve uluslararası standartları sağladığı, mühendislik kuruluşları ve akademik dünya içerisindeki zengin bilimsel aktiviteler tarafından garanti altına alınmıştır. Böylelikle müşterilerine yüksek kalite DWG/DXF uyumluluğu sunmaktadır.

Fiyatı rakibin sadece %15 idir. Ek olarak 1 sene ürün güncellemeleri ve ücretsiz destek... GreatStar Software uygulamaları size şaşırtıcı bir geri kazanım sağlayacak...

GStarCAD, Kullanım Alışkanlıklarınızı Değiştirmeyen Alternatif Çözüm

 

Yenilikler;

Hız ve Performans

Yeni motor> Daha çok .dwg ve APIs uyumluluğu , daha akıcı şekilde veri alışverişi sağlar. Kapladığı alan için daha fazla iyileştirme ve geliştirme sunar.

Yeni Teknolojileri>  Özellikle karmaşık görevler yada büyük çizimler üzerinde , akıllı grafik bölümü gibi kendine uyarlamalı ve bellek depolama yöntemleri de daha az grafik veri ve bellek kullanarak kullanıcının dizayn deneyimini 3 ila 5 kata kadar hızlandırır.

APIs> API içerisindeki GRXI/GRX ile muazzam uyumluluk ve gömülü LISP yeniden yazma performansı 5-10 kat geliştirildi.

Üstün Kararlılık

Modüler yazılım> Hataları düzeltmek eskisinden daha kolay. Böylece kullanıcı geri bildirimlerine hızlı teknik destek verme önemli ölçüde gelişmiştir.              

Geniş kapsamlı araçlar ve işlevler

Unicode ile çoklu dil desteği

GstarCAD 8 programlasını yazmak ve derlemek için Unicode ihtiva ettiğinden çok dilli metinleri içeren çizimleri açmanıza veya sistem dilini gözetmeksizin çalışmalarınızı yapmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri sayesinde farklı diller, metin dönüştürme ve işleme yapabilirsiniz. 

Arayüz değiştirme daha kolay

GstarCAD 8, şerit / klasik arayüzleri arasında geçiş yapmak için kullanıcıların programı yeniden başlatmaları yerine yeniden başlatmayı gerektirmeyen kullanıcı arayüzü anahtarı sunuyor.

Görüntüleri rahat değiştirme

GstarCAD8 görüntüleri, görsel stilleri, görünüş pencerelerini ve diğer ayarları değiştirmek için kolaylık sağlar.

Komutlar ve iletişim kutuları için daha fazla seçenek

GstarCAD8 de komutları size en uygun şekilde çalıştırabilirsiniz: menüden, yazı şeridinden, araç çubuklarından veya komut satırından. Buna ek olarak dialog kutularında AutoCAD kullanmaya alışık kullanıcılardan fazlaca talep gören geliştirilmiş seçenekler vardır.

Verimli katman yöneticisi,daha hızlı katman çalışması

GstarCAD 8 pencerelerde farklı VP rengi, VP çizgi çeşidi ve VP çizgi genişliği ayarlamayı destekler. Bu özellik sayfa düzeni ayarlarını aşırı esnek yapar. Sadece katman yönetiminin hızını arttırmakla kalmaz,  aynı zamanda bu katmanları kilitleyip, kilitlerini açmanın hızı da geliştirilmiştir.

Dışa aktarma, içe aktarma ve daha fazla biçimde yayınlama

GstarCAD8 önceki sürümden daha fazla endüstriyel formatı kapsar. Dışa aktarma (*.dwfx, *.stl, *.eps, *.dxx), içe aktarma (*.sat, *.3ds, *.wmf) ve PDF and 3D DWF formatlarında da çıktı alma. 

Büyütme detayları

GstarCAD8 çizim içine belirli alanda yakınlaştırma olmadan karmaşık detayların görünürlüğünü büyütmek için yardımcı olur.

GstarCAD Yenilikler için tıklayınız                                       

 

Temel özellikler için tıklayınız

 

GstarCAD-AutoCAD kıyaslama tablosu için tıklayınız                                         

 

GstarCAD Eğitim videoları için tıklayınız

 

Gstarcad8 Kurulum Linki  :

Hemen indirmek için tıklayınız … 

 

 

Fiyatlar:

GstarCAD 8   / 2D      Lütffen Sorunuz.

GstarCAD 8   / 3D      Lütffen Sorunuz.

-          Daha önce başka bir bayiden fiyat aldıysanız tekrar teklif istemenize gerek yoktur. Müşteri bilgileriniz kayıt olmuştur, size teklif veremeyiz ve fiyat değişmeyecektir.

Temasa Geçin

Hizmetlerimizden memnun musunuz? Bir sorunuz mu var? Bizimle temasa geçin!

infoBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: +90 850 840 78 97

Telefon: +90 216 412 48 24

Adres: Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:74 Ümraniye/İstanbul/Türkiye 

Not

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, müşterilerinin işini kendi işi gibi görür!

M.Kemal ÖZKAN

Scroll to Top