Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

Safetica Veri Güvenliği Ekran Görüntüleri

Safetica Veri Güvenliği Yazılımı Ekran Görüntüleri 

 

Detaylı rapor paneli

Safetica'nın detaylı raporlarına Dashboard kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Uygulama izleme

Safetica ile tüm iş istasyonlarında çalıştırılan uygulamaların kayıtlarını tutabilir, bu uygulamaları kullanıcıları, kategorileri ya da kullanım süreleri gibi parametrelerine göre görselleştirebilirsiniz.

 
 

Dosya aktiviteleri izleme

Dosya açma, silme, kopyalama ya da yeni dosya oluşturma gibi dosya aktivitelerinin kaydını tutabilir ve bunları dilediğiniz gibi grafiklere dökebilirsiniz.

 

Kullanıcı Trendleri

Bu fonksiyon sayesinde kullanıcıların uzun dönemli davranışlarını analiz edebilir, sizin için önemli olan aktivitelerindeki anormal hareketliliklerle ilgili rapor alabilir raporlama tarafında da kullanıcıları bu aktiviteler bazında kıyaslayabilirsiniz.

 
 

Ziyaret edilen web sitelerini sınırlandırma

Personelinizin çalışma saatlerini boşa harcamalarının önüne geçmek elinizde. Tüm iş istasyonlarında ziyaret edilebilecek ya da edilemeyecek web sitelerini ister kategori bazında, ister anahtar kelimeler ile, isterseniz de direkt URL girerek belirleyebilirsiniz.

 

Güvenlik ilkeleri

Çalışanlarınızın yazıcı, ağ sürücüleri, lokal sürücüleri gibi tüm kaynaklara erişimlerini dilerseniz kullanıcı ya da PC bazında, dilerseniz de grup bazında kontrol edecek güvenlik ilkeleri tanımlayın. Bu sayede gözünüz arkada kalmasın.

 
 

Uygulama kontrolü

Personelinize uygulama bazında tanımlayacağınız haklar ile onların kendi iş istasyonlarında çalıştıracakları uygulamalarda dahi yapacakları aktiviteleri kontrol edebilir, seçtiğiniz programlar için risk taşıdığına inandığınız aktiviteleri kısıtlayabilirsiniz.

 

Yazıcı kontrolü

Safetica ile kullanıcıların yazıcıları kullanımını kontrol etmeniz de mümkün. Dilediğiniz kullanıcıların dilediğiniz yazıcıları kullanamamasını sağlayıp, kullanım izni verdiğiniz yazıcılarda da yazdırılabilecek belge sayısı kotası uygulayabilirsiniz.

 

Temasa Geçin

Hizmetlerimizden memnun musunuz? Bir sorunuz mu var? Bizimle temasa geçin!

infoBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: +90 850 840 78 97

Telefon: +90 216 412 48 24

Adres: Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:74 Ümraniye/İstanbul/Türkiye 

Not

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, müşterilerinin işini kendi işi gibi görür!

M.Kemal ÖZKAN

Scroll to Top