Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

Kiralık Fotokopi Makinesi

Fotokopi Kiralama

Kiralık Fotokopi Makineleri, Kiralık Yazıcılar, Kiralık Printerlar

Kiralık Fotokopi Makineleri, Kiralık Yazıcı, Kiralık Printer, Fotokopi Kiralama, Printer Kiralama, Yazıcı Kiralama hizmetlerini sunan ILGAZ BT, ayda Sadece 80 TL’den Başlayan Fiyatlarla sizde ofisinizde daha kaliteli dokümanlarla çalışma fırsatını yakalayın.

İşyerlerinizde, ofislerinizde, bürolarınızda kullanıcı sayınız bir kaç kişide olsa onlarca kişi de olsa dokümanlarınızın, evraklarınızın çıktılarını alırken kullandığınız makinelerle ilgili her zaman sıkıntılar olabilir. Üstelik kontrolü güç olan bu giderleri denetlemek de zordur. ILGAZ BT olarak sizlere bu noktada iddialı çözümlerle kiralık fotokopi makineleri ile geliyoruz. Özellikle aylık belli bir hacim üstünde çalışmak durumunda olan iş yerlerine çok ekonomik alternatifler sunuyoruz.  

Evet! farklı ofis ihtiyaçları için sadece 80 TL den başlayan kiralık fotokopi makineleri, kiralık yazıcı, kiralık printer MFP ve faks makinesi seçenekleri ile profesyonel kalitede fotokopi makinesi, yazıcı, MFP yazıcı cihazları artık çok hesaplı. Kiralık fotokopi, kiralık yazıcı, kiralık printer ile sizde bir çok avantajı olan hizmetten faydalanın. İster yazıcı, ister fotokopi, ister MFP Yazıcı farklı ihtiyaçlara göre en uygun ürünleri yeni olarak işyerinize kuruyoruz.

Firmalara sağladığımız doküman çözümlerinin en önemlisi olan bu hizmetle sizde hem ekonomik ve kaliteli bir doküman çözümüne sahip olabilirsiniz.

Kiralık fotokopi, kiralık yazıcı, kiralık printer hizmetleri ile tanışmak için bizi arayın.

Fotokopi Kiralama, Yazıcı Kiralama, Printer Kiralama Avantajları

Bizi arayın bu hizmetlerimizin detaylarını görüşelim sizlerle.  Fotokopi Kiralama, Yazıcı Kiralama, Printer Kiralama hizmetlerinizden firmanıza en uygun cihazı kararlaştıralım ve sizde hesabınızı bilin ve bu hizmetten faydalanın

  • Kiralık Fotokopi Makinesi, Kiralık Yazıcı, MFP Yazıcı, Faks – bizden
  • Toner, sarf malzeme, yedek parça bizden
  • Periyodik düzenli bakım bizden
  • Ayda sadece 80 TL’den başlayan fiyatlarla

 

 

Temasa Geçin

Hizmetlerimizden memnun musunuz? Bir sorunuz mu var? Bizimle temasa geçin!

infoBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: +90 850 840 78 97

Telefon: +90 216 412 48 24

Adres: Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:74 Ümraniye/İstanbul/Türkiye 

Not

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, müşterilerinin işini kendi işi gibi görür!

M.Kemal ÖZKAN

Scroll to Top